Vinný sklep Za Valama

Jedná se o nově vybudovaný exkluzivní sklep, uvedený do provozu v roce 2009. Tento sklep nabízí jedinečnou možnost jak ve stylovém a zároveň tradičním prostředí prožít nezapomenutelné zážitky. Prostory určené k degustaci i posezení jsou ručně kopané a s typickým kvelbením.

Při posezení u krbu můžeme nabídnout speciality – domácí uzené, moravskou zabíjačku, domácí klobásy a další vybrané delikatesy dle Vašeho přání, které sami vyrábíme dle ověřených receptur. K příjemnému gastronomickému zážitku jsou připravena vína z našeho vinařství.

Celková kapacita míst je cca pro 20 osob.

Rovněž jsme schopni v tomto objektu naše zákazníky ubytovat - prozatímní kapacita je 12 osob, při vyšším požadavku noclehů Vás ubytujeme v blízkosti tohoto sklepa. Pokoje jsou dvoulůžkové s vybavením vlastního sociálního zařízení.

Cena za ochutnávku s pohoštěním činí 850,- Kč/osoba. Cena za ubytování – 500,- Kč/osoba.

Máte-li zájem o ochutnávku vína v tomto sklepě, využijte náš rezervační kalendář, který najdete v pravém dolním rohu této stránky. Volné dny jsou vyznačeny světle hnědou barvou. Vyberte si termín a pomocí formuláře si jej zabukujte. Po obdržení Vaší předběžné rezervace se s Vámi do 48 hodin spojíme a termín potvrdíme, případně domluvíme další podrobnosti.

Přijďte si k nám odpočinout, ochutnat jedinečná vína a uděláme vše pro to, abyste se k nám i rádi vrátili. 

   
přihlasit se  administrace